Yakadan Baslamali Bebek Hirkasi Nasil Yapilir Bastan Sona Anlatim Bebek Orgu Modelleri

Yakadan Başlamalı Bebek Hırkası Nasıl Yapılır Baştan

Yakadan Başlamalı Bebek Hırkası Nasıl Yapılır Baştan

Bu videomuzda sizlere baştan sona detaylı bir şekilde yandan başlamalı bebek hırkasının yapımını anlattık. videolarımızı ne kadar çok beğeni gelirse bizlerde o heyecanla yeni videolar ekliyoruz. (baştan sona anlatım) – bebek örgü modelleri | pratik yazar, Örgü modelleri, el İşi Örnekleri, yemek, tatlı tarifleri tags: anlatım baŞlamali baŞtan bebek hırkası nasıl sona strickmuster baby yakadan yapilir. Merhaba arkadaşlar. bu videoda sizlere yapraklı bebek hırkası yapılışını baştan sona detaylı bir şekilde anlattım. bu videoda kullandığım ip kartopu bebe. 1 ipten fazla bir ip kullandım. Şiş olarak ise 4 numara normal ve. Yakadan başlamalı bebek yeleği nasıl yapılır? (baştan sona anlatım) – çocuk yelekleri örgü. yazar pratik yazar · 18 kasım 2016 · 68.901 kez görüntülendi. Bu geleneğimizi sürdürerek sizlere hiçbir yerde bu kadar detaylı anlatım bulamayacağınız bu videomuzda çocuk yelekleri örgü modellerimizden yakadan başlamalı bebek yeleği nasıl yapılır başlıklı videomuzu hazırladık.

Kazak Koltuk Altı Kesimi Nasıl Yapılır

Kazak Koltuk Altı Kesimi Nasıl Yapılır

Merhaba arkadaşlar. yeni videoma hoşgeldiniz. bu örgüde kullandığım malzemeler 2 adet kartopu resital örgü ipliği, 4 numara normal ve misinalı şiş. bu ip diğer bebek örgü iplerine göre biraz daha kalın ip. May 10, 2019 enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on . Bu videomuzda sizlere fiyonklu bebek hırkası yapımını baştan sona anlattık. bu model için 2 adet kartopu resital marka örgü ipi ve 4 numara misinalı şiş kullandık. Örgümüze 60 ilmek ile başlıyoruz. 60 ilmek ördükten sonra ilk birkaç sıra pirinç örgü yapıyoruz. bunun için bir düz, bir ters olarak örüyoruz.

Yakadan Başlamalı Bebek Hırkası Nasıl Yapılır? (baştan Sona Anlatım) Bebek örgü Modelleri

bu videomuzda sizlere baştan sona detaylı bir şekilde yakadan başlamalı bebek hırkasının yapımını anlattık. videolarımıza ne kadar çok beğeni gelirse bizlerde hem kız hem erkek bebekleriniz için örebileceğiniz kolay ve bir o kadarda hoş bir model.tüm sayı ve detayları ile anlatmaya çalıştım.yapacak herkese kolay yakadan başlamalı modellerde bebek hırkası nasıl yapılır,kol ve beden nasıl örülür detaylı bir sekilde anlatmaya çalıştım.roba yapımını kanalımda evet sevgili hanımlar yeni bir örgü yapılışıyla sizlerle birlikteyiz umarım faydalı olur sizde bebişlerinize yaparsınız sıcacık giysinler. bu videomuzda sizlere kartopu elit baby ip ve 3 no şiş kullanılmıştır 3.5 bobin ipe ihtiyaç vardır.2 3 yaş olarak çalışılmıştır kolay gelsin merhaba arkadaşlar. pratik yazar'a hoş geldiniz. bu videoda sizlere baştan sona detaylı bir şekilde gizli artırma tekniği ile yakadan başlamalı bebek hırkası 2 adet bebe yünü 3 buçuk numara şiş 5 adet düğme kullandım. yakadanbaşlamalıbebekhırkası #yakadanbaşlamalıyelekrobası #robayapılışı . . . yakanın yapılış videosu . youtu.be yttq7p aoss . . kahve 2 yaş kız ve erkek bebekler için örebileceğiniz harika bir model.1.5 adet kartopu baby one ip ve 3 numara misinalı şiş kullanıyoruz. Çift kat başlama tekniği ile 45

Related image with yakadan baslamali bebek hirkasi nasil yapilir bastan sona anlatim bebek orgu modelleri

Related image with yakadan baslamali bebek hirkasi nasil yapilir bastan sona anlatim bebek orgu modelleri